İl Milli Eğitim Müdürü Reşat ÇETİN'in Baltaşı ve Beyhan Ziyaretleri
22.03.2012-15:39:53
Milli Eğitim Müdürü Reşat ÇETİN beraberinde Şube Müdürü Ali Rıza EKMEKYAPAR ile birlikte Palu İlçemizin Baltaşı ve Beyhan Beldelerindeki okullarda incelemelerde bulundu.Milli Eğitim Müdürü Reşat ÇETİN inceleme ve temaslarına ilk olarak Baltaşı Beldesindeki Baltaşı İlköğretim Okulu ve Karasalkım Cumhuriyet İlköğretim okullarında başladı. Bu okullardaki idareci ve öğretmenler ile bir araya gelen Müdür ÇETİN okullar hakkında brifing aldıktan sonra sınıfları ve okulların fiziki mekânlarını gezerek yerinde incelemelerde bulundu.

Müdür ÇETİN daha sonra sınıfları dolaşarak öğrenciler ile sohbet etti ve öğretmenlerin çalışmalarını yerinde gördü. Öğretmenler ile yaptığı toplantıda Müdür ÇETİN Veliler ile sürekli görüşülmesini ve yapılacak olan her türlü çalışmaya öğrenci velilerinin de dahil edilmesini istedi.

Müdür ÇETİN Baltaşı Beldesindeki temaslarına Karasalkım İlköğretim Okulunun inşaatını gezerek son verdi. İnşaat alanında yetkililerden bilgi alan Müdür ÇETİN daha sonra Beyhan Beldesine geçti.

Beyhan Beldesinde bulunan Beyhan İlköğretim Okulu, Beyhan İstasyon, Beyhan Girne ve Beyhan Karşıyaka İlköğretim Okullarında incelemelerde bulunan Milli Eğitim Müdürü Reşat ÇETİN gittiği okullarda okul idarecilerinden brifing aldıktan sonra öğretmenler ile bir araya gelerek değerlendirme toplantıları yaptı.

Toplantılarda Okul-Aile işbirliğinin önemine değinen Müdür ÇETİN eğitim çalışmalarına velilerin de dahil edilmesini ve rehberlik çalışmalarına ağırlık verilmesini istedi.

Okulların fiziki alanlarını da dolaşan Müdür ÇETİN kendisine iletilen eksiklikleri not aldıktan sonra öğrencileri sınıf ortamlarında ziyaret etti.

( BT Koordinatörlüğü )

Haber Okunma Sayısı: 564


 

BU Haberi Oylayınız.


35 Nolu Haberin Oy Değeri: 9.1/10 ( Toplam 8 Oy Kullanılmış)